ORLĘTA na Kolanach ! Pewna WYGRANA Rosołów !

Oficjalne granie w 2016 roku bardzo słabo rozpoczęli zawodnicy Orląt Łuków. Piłkarze Andrzeja Suchodolskiego niespodziewanie przegrali z Sokołem Adamów i pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Polski BOZPN.

POMECZOWY KOMENTARZ

Robert Filip (asystent Andrzeja Suchodolskiego):– Jak padła bramka dla naszego zespołu? Z prawej strony wrzucił Damian Dzido, a Łukasz Kiryło popisał się ładnym wolejem. Dwa gole dla rywala padły po stałych fragmentach. Pierwszy po rogu, a ten na 3:1 – w doliczonym czasie gry – po rzucie wolnym. Do Adamowa pojechaliśmy w czternastoosobowym składzie. Część graczy jest chorych, inni mieli ważne sprawy rodzinne. Zabrakło nam trochę szczęścia i skuteczności. Ogólnie jednak zagraliśmy słabo. Wyróżnić można jedynie Łukasza Kiryło. Boisko było ciężkie, oba zespoły postawiły na walkę. Próbowaliśmy grac w piłkę, ale było ciężko. Nasza defensywa nie spisała się najlepiej.

Orlęta:Bednarski – Machniak (65′ Jaworski), Fortuna, Conkała (30′ Buga), Czernic – Soćko (46′ Żubert), Dębiak, Ł. Matuszewski, Kiryło – Dzido, Wysokiński.

SOKÓŁ : Dzido - Wróblewski, Nowicki. P., Nowicki. K., Sopyła, Bosek, Chmiel ( 78' Baran M.), Baran ( 80' Dzido. P.), Facon ( 75' Sokołowski), Głowniak, Borkowski

Bramki : 17, Baran, 55' Bosek, 65' Kiryło 90' Sokołowski