Zapowiedź Meczu Sokół - Orlęta !

SOKÓŁ ADAMÓW – ORLĘTA ŁUKÓW

„Puchar rządzi się swoimi prawami” – ta stara jak świat piłkarska prawda jest przypominana niezwykle często. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o konfrontacjęOrląt ŁukówzSokołem Adamów. Dodatkowo – są to swego rodzaju derby, ponieważ Adamówpołożony jest niedaleko Łukowa. Czołowy zespół bialskiej klasy okręgowej miał podjąć teamAndrzeja Suchodolskiegopod koniec rundy jesiennej. –U nas nie było połowy składu, u nich też. Sami przenieśliśmy ten mecz na tydzień przedIV ligą, boBOZPNustalił go na środę 6 kwietnia– mówiRobert Filip.

Drugi trener trzynastej ekipy czwartego frontu doskonale zdaje sobie sprawę, że ewentualna wygrana może wpłynąć bardzo dobrze na morale drużyny. –Jak przegramy z rywalem z klasy okręgowej, na pewno nie wpłynie to dobrze na nasze morale. Zobaczymy, jakie będzie boisko, ostatnio lekko mżyło. Nasza murawa była miękka, ale dało się potrenować. Zagramy bez względu na warunki, chyba że będzie powódź lub śnieżyca– zapowiada Filip. Sokół to aktualny wicelider bialskiej okręgówki, ze sporymi szansami na awans. Do lidera,LKS-u Milanów, gracze z Adamowa tracą tylko trzy punkty.

SYTUACJA KADROWA

Robert Filip: –Na pewno nie będzie grałPaweł Jabłoński, który w sobotę będzie miał operację przegrody nosowej,Sebastian Piotrowskinaciągnął czwórkę,Włodka Lisiewiczarównież nie będzie.Sebastian Matuszewskipowoli wraca, pęknięta kostka, jest już w treningu, trochę truchta. Ale na pewno nie zabierzemy go do Adamowa. Piętnastu-szesnastu nas będzie. Nie będziemy robić tragedii z ewentualnej porażki, a jakaś kontuzja całkiem by nam pokrzyżowała szyki.