zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
2:2
ŁKS Łazy
Dwernicki Stoczek Łukowski
0:4
Huragan Międzyrzec Podlaski
Unia Żabików
0:1
Grom Kąkolewnica
Bizon Jeleniec
0:2
LZS Dobryń
Kujawiak Stanin
1:1
Dąb Dębowa Kłoda
Orzeł Czemierniki
0:4
Niwa Łomazy
Tytan Wisznice
1:1
Sokół Adamów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
2:2
Kujawiak Stanin
Sokół Adamów
0:6
Huragan Międzyrzec Podlaski
Grom Kąkolewnica
3:3
Dwernicki Stoczek Łukowski
LZS Dobryń
2:1
Orzeł Czemierniki
Niwa Łomazy
2:2
Unia Żabików
Dąb Dębowa Kłoda
3:1
Bizon Jeleniec
ŁKS Łazy
7:1
Tytan Wisznice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
1:4
Grom Kąkolewnica
Dwernicki Stoczek Łukowski
1:1
Niwa Łomazy
Unia Żabików
4:1
LZS Dobryń
Huragan Międzyrzec Podlaski
4:1
Tytan Wisznice
Bizon Jeleniec
1:7
Orlęta Łuków
Kujawiak Stanin
2:0
ŁKS Łazy
Orzeł Czemierniki
1:1
Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
1:0
Orzeł Czemierniki
Grom Kąkolewnica
9:2
Tytan Wisznice
LZS Dobryń
4:3
Dwernicki Stoczek Łukowski
Niwa Łomazy
1:2
Sokół Adamów
Kujawiak Stanin
2:1
Bizon Jeleniec
Dąb Dębowa Kłoda
1:3
Unia Żabików
ŁKS Łazy
2:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
5:2
LZS Dobryń
Dwernicki Stoczek Łukowski
0:3
Dąb Dębowa Kłoda
Unia Żabików
4:2
Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:3
Grom Kąkolewnica
Bizon Jeleniec
1:4
ŁKS Łazy
Orzeł Czemierniki
2:2
Kujawiak Stanin
Tytan Wisznice
0:2
Niwa Łomazy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
1:1
Dwernicki Stoczek Łukowski
LZS Dobryń
3:1
Tytan Wisznice
Bizon Jeleniec
2:0
Orzeł Czemierniki
Niwa Łomazy
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kujawiak Stanin
2:0
Unia Żabików
Dąb Dębowa Kłoda
2:3
Sokół Adamów
ŁKS Łazy
3:2
Grom Kąkolewnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Czemierniki
0:3
ŁKS Łazy
Sokół Adamów
2:0
Orlęta Łuków
Dwernicki Stoczek Łukowski
1:0
Kujawiak Stanin
Unia Żabików
6:0
Bizon Jeleniec
Grom Kąkolewnica
5:1
Niwa Łomazy
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:0
LZS Dobryń
Tytan Wisznice
0:2
Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
3:3
Tytan Wisznice
LZS Dobryń
1:3
Grom Kąkolewnica
Bizon Jeleniec
5:0
Dwernicki Stoczek Łukowski
Kujawiak Stanin
2:1
Sokół Adamów
Orzeł Czemierniki
0:0
Unia Żabików
Dąb Dębowa Kłoda
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
ŁKS Łazy
4:0
Niwa Łomazy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
3:2
Bizon Jeleniec
Dwernicki Stoczek Łukowski
1:1
Orzeł Czemierniki
Unia Żabików
2:1
ŁKS Łazy
Grom Kąkolewnica
1:1
Dąb Dębowa Kłoda
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:1
Orlęta Łuków
Niwa Łomazy
0:2
LZS Dobryń
Tytan Wisznice
1:4
Kujawiak Stanin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
1:5
Grom Kąkolewnica
Unia Żabików
1:0
Dwernicki Stoczek Łukowski
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:1
Kujawiak Stanin
Bizon Jeleniec
4:1
Tytan Wisznice
Orzeł Czemierniki
1:3
Sokół Adamów
Dąb Dębowa Kłoda
0:2
Niwa Łomazy
ŁKS Łazy
4:1
LZS Dobryń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
1:1
Unia Żabików
Dwernicki Stoczek Łukowski
0:8
ŁKS Łazy
Grom Kąkolewnica
1:3
Kujawiak Stanin
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:1
Bizon Jeleniec
LZS Dobryń
3:1
Dąb Dębowa Kłoda
Niwa Łomazy
0:4
Orlęta Łuków
Tytan Wisznice
0:0
Orzeł Czemierniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
2:1
LZS Dobryń
Dwernicki Stoczek Łukowski
1:4
Sokół Adamów
Unia Żabików
4:0
Tytan Wisznice
Bizon Jeleniec
0:5
Grom Kąkolewnica
Kujawiak Stanin
3:0
Niwa Łomazy
Orzeł Czemierniki
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
ŁKS Łazy
3:0
Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
2:3
ŁKS Łazy
Grom Kąkolewnica
2:1
Orzeł Czemierniki
Huragan Międzyrzec Podlaski
4:1
Unia Żabików
LZS Dobryń
1:1
Kujawiak Stanin
Niwa Łomazy
3:4
Bizon Jeleniec
Dąb Dębowa Kłoda
1:5
Orlęta Łuków
Tytan Wisznice
- : -
Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
4:2
Tytan Wisznice
Grom Kąkolewnica
3:2
Unia Żabików
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:0
Dwernicki Stoczek Łukowski
LZS Dobryń
2:0
Bizon Jeleniec
Niwa Łomazy
0:1
Orzeł Czemierniki
Dąb Dębowa Kłoda
1:2
Kujawiak Stanin
ŁKS Łazy
1:3
Orlęta Łuków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwernicki Stoczek Łukowski
1:4
Grom Kąkolewnica
Unia Żabików
4:0
Niwa Łomazy
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:1
Sokół Adamów
Bizon Jeleniec
3:2
Dąb Dębowa Kłoda
Kujawiak Stanin
3:0
Orlęta Łuków
Orzeł Czemierniki
2:1
LZS Dobryń
Tytan Wisznice
1:0
ŁKS Łazy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
0:2
Bizon Jeleniec
Grom Kąkolewnica
1:2
Sokół Adamów
LZS Dobryń
0:4
Unia Żabików
Niwa Łomazy
4:1
Dwernicki Stoczek Łukowski
Dąb Dębowa Kłoda
1:1
Orzeł Czemierniki
Tytan Wisznice
2:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
ŁKS Łazy
3:1
Kujawiak Stanin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
3:1
Niwa Łomazy
Dwernicki Stoczek Łukowski
2:2
LZS Dobryń
Unia Żabików
4:1
Dąb Dębowa Kłoda
Huragan Międzyrzec Podlaski
6:0
ŁKS Łazy
Bizon Jeleniec
0:3
Kujawiak Stanin
Orzeł Czemierniki
2:1
Orlęta Łuków
Tytan Wisznice
1:2
Grom Kąkolewnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
2:1
Unia Żabików
Grom Kąkolewnica
0:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
LZS Dobryń
0:3
Sokół Adamów
Niwa Łomazy
1:6
Tytan Wisznice
Kujawiak Stanin
3:0
Orzeł Czemierniki
Dąb Dębowa Kłoda
3:4
Dwernicki Stoczek Łukowski
ŁKS Łazy
3:0
Bizon Jeleniec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
1:0
Dąb Dębowa Kłoda
Dwernicki Stoczek Łukowski
3:3
Orlęta Łuków
Unia Żabików
3:3
Kujawiak Stanin
Grom Kąkolewnica
3:2
ŁKS Łazy
Huragan Międzyrzec Podlaski
6:1
Niwa Łomazy
Orzeł Czemierniki
4:2
Bizon Jeleniec
Tytan Wisznice
2:0
LZS Dobryń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
0:5
Sokół Adamów
LZS Dobryń
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Bizon Jeleniec
2:4
Unia Żabików
Niwa Łomazy
1:0
Grom Kąkolewnica
Kujawiak Stanin
1:1
Dwernicki Stoczek Łukowski
Dąb Dębowa Kłoda
1:0
Tytan Wisznice
ŁKS Łazy
2:1
Orzeł Czemierniki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
1:1
Kujawiak Stanin
Dwernicki Stoczek Łukowski
1:2
Bizon Jeleniec
Unia Żabików
0:1
Orzeł Czemierniki
Grom Kąkolewnica
2:3
LZS Dobryń
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:2
Dąb Dębowa Kłoda
Niwa Łomazy
5:1
ŁKS Łazy
Tytan Wisznice
0:2
Orlęta Łuków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
2:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
LZS Dobryń
3:1
Niwa Łomazy
Bizon Jeleniec
1:5
Sokół Adamów
Kujawiak Stanin
3:1
Tytan Wisznice
Orzeł Czemierniki
3:1
Dwernicki Stoczek Łukowski
Dąb Dębowa Kłoda
1:3
Grom Kąkolewnica
ŁKS Łazy
3:2
Unia Żabików
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
1:0
Orzeł Czemierniki
Dwernicki Stoczek Łukowski
0:4
Unia Żabików
Grom Kąkolewnica
3:0
Orlęta Łuków
LZS Dobryń
1:2
ŁKS Łazy
Niwa Łomazy
3:1
Dąb Dębowa Kłoda
Kujawiak Stanin
0:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Tytan Wisznice
1:2
Bizon Jeleniec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
0:0
Niwa Łomazy
Unia Żabików
0:2
Sokół Adamów
Bizon Jeleniec
1:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kujawiak Stanin
0:2
Grom Kąkolewnica
Orzeł Czemierniki
0:1
Tytan Wisznice
Dąb Dębowa Kłoda
0:4
LZS Dobryń
ŁKS Łazy
4:1
Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
3:1
Dwernicki Stoczek Łukowski
Grom Kąkolewnica
2:1
Bizon Jeleniec
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:1
Orzeł Czemierniki
LZS Dobryń
2:2
Orlęta Łuków
Niwa Łomazy
3:2
Kujawiak Stanin
Dąb Dębowa Kłoda
0:6
ŁKS Łazy
Tytan Wisznice
6:0
Unia Żabików
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
1:0
Dąb Dębowa Kłoda
Dwernicki Stoczek Łukowski
1:3
Tytan Wisznice
Unia Żabików
5:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Bizon Jeleniec
4:4
Niwa Łomazy
Kujawiak Stanin
0:0
LZS Dobryń
Orzeł Czemierniki
0:4
Grom Kąkolewnica
ŁKS Łazy
2:4
Sokół Adamów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości