Podsumowanie Sezonu 2014/2015 !

Zakończyła się runda wiosenna rozgrywek klasy okręgowej, więc jest to dobra okazja na dokonanie podsumowania sezonu 2014/2015. Niewątpliwie można powiedzieć, że dla drużyny Sokół Adamów była to najlepsza runda od kilku lat. Rozegranych zostało 13 kolejek począwszy od 29 marca do 21 czerwca, kiedy to odbyły się mecze zaplanowane w ostatniej kolejce. Liderem w tabeli podlaskiej klasy okręgowej została Lutnia Piszczac mając w sumie 62 punkty, natomiast Sokół Adamów zdobył 44 punkty, więc z tym wynikiem zajął 4 miejsce w zestawieniu.
Wśród rozegranych 13 meczy Sokół przegrał tylko z Lutnią Piszczac. Strzelone zostały 47 bramki natomiast stracone 34.
Dziękujemy wszystkim piłkarzom reprezentującym Klub Sokół Adamów za zaangażowanie, wysiłek oraz pracę włożoną w osiągnięcie tego sukcesu. Dziękujemy również trenerowi panu Andrzejowi Zarzyckiemu .!!! Oby nowy sezon był jeszcze lepszy do poprzedniego !