Pewna wygrana w Żabikowie . Głowniak SHOW !

Pewna wygrana w Żabikowie .  Głowniak SHOW !

Nasza drużyna pewnie pokonała Unię Żabików na ich terenie (0:4). W niedzielę osłabiony Sokół pojechał do Żabikowa by tam rozegrać swój mecz w ramach 17 kolejki Klasy O . Trener Zarzycki nie mógł skorzystać z usług Norberta Osiala, który tydzień temu otrzymał 4 żółtą kartkę i musiał pauzować oraz Maćka Barana, Michała Facona i Jarka Boska , którzy leczą swoje urazy. Pierwszą część spotkania można podzielić na 3 etapy . I etap to ten w którym panowało mnóstwo chaosu i dużo niedokładności. II etap to przewaga Sokoła, składa gra oraz dogodne sytuacje . III etap to przewaga gospodarzy. Drugą część spotkania również można podzielić na takie 3 etapy. Warto podkreślić iż w tym meczu Hat-Tricka zdobył Andrzej Głowniak, który był dzisiaj w fenomenalnej formie strzeleckiej . Swoje bramki Andrzej chciał dedykować WSZYSTKIM naszym kibicom . Jedno trafienie zaliczył Karol Borkowski . Sokół swoje spotkanie rozegrał bardzo dobrze . Po raz kolejny w grze naszych piłkarzy było widać walkę i pełne zaangażowanie . Z bardzo trudnego terenu wywozimy 3 bardzo cenne punkty !

Powiązana galeria: