Ona Miała Suknie Kolorową....!

Emocje po wczorajszym awansie jeszcze pewnie nie opadły, lokalne media huczą o naszym wczorajszym wyczynie ale to nic czas na małe podsumowanie oraz podziękowanie.Wczorajszy mecz myślę godny walki o mistrza ligi, dużo bramek, ofensywny futbol oraz dramaturgia spotkania mogła się podobać nawet neutralnym kibicom. My z tego miejsca chcielibyśmy podziękować WSZYSTKIM kibicom za wsparcie w tych lepszych momentach oraz tych gorszych,kiedy nie wszystko się układało. Bez was by tego nie było. Podziękowania należą się również piłkarzom, którzy ciężko pracowali na ten sukces na treningach jak i na meczach. Hektolitry wylanego potu podczas treningów oraz zawziętość i walka do końca pokazała że można .Chcielibyśmy podziękować również trenerowi Dariuszowi Dziewulskiemu, który objął zespół w lekkiej rozsypce i dzięki swoim umiejętnościom trenerskim oraz doświadczeniu poskładał zespół do kupy i wskazał właściwą drogę. Wielkie dzięki składamy też działaczom Sokoła bez których również by nie było tego sukcesu. dojazdy, opłata sędziów, sprzęt sportowy itp to wszystko jest ich zasługa. Dziękujemy też Wójtowi Gminy Adamów p. Sławomirowi Skwarkowi za wkład finansowy, bez tego klub by nie funkcjonował tak jak należy. Podziękowania należą się również p. Karolowi Ponikowskiemu i Muzeum Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej za sponsoring w postaci "zwycięskich" stroi oraz "Kleeberczyka", który na czas dowoził nas na mecze. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM !