Karol Borkowski Królem Strzelców Ligi Okręgowej !

Karol Borkowski Królem Strzelców Ligi Okręgowej !

Miło nam poinformować iż Karol Borkowski został Królem Strzelców Ligi Okręgowej w Sezonie 2016/2017. Pesiek we wszystkich 26 spotkaniach strzelił 22 bramki! Na drugim miejscu uplasował się Purzycki z Łazów (21 bramek) a na najniższym miejscu na podium znalazł się Botwina (19 bramek) z Jeleńca. Jeszcze raz Gratulacje dla Karola ! A oto krótki wywiad : 

Tytuł Króla Strzelców oraz awans Sokoła. Wyobrażasz sobie, żeby ten sezon mógł wyglądać lepiej?
Szczerze powiedziawszy nie wierzyłem, że po rundzie jesiennej mogę zostać królem strzelców. Ale trener we mnie wierzył i powiedział, że na wiosnę to ja nim zostanę. Uśmiechnąłem się tylko, ale z meczu na mecz strzelałem i udało się. Także nie liczyłem, żez taką strata po rundzie jesiennejmożemy zająć pierwsze miejsce i awansować, ale w piłce wszystko jest możliwe.

Po wyjściu na prowadzenie była presja związana z utrzymaniem tego tytułu czy nie przykładałeś do tego wagi?
Nie przykładałemdo tego dużej wagi, tylko robiłem swoje na boisku.

Po piętach deptał Ci Purzycki z Łazów. Ostatnie spotkanie było starciem dwóch najlepszych strzelców ligi. Myślałeś o tym, że to on może Cię wyprzedzić?
Nie myślałem o tym. Dla mnie w tym ostatnim meczu najważniejsze było zwycięstwo i awans do 4 ligi, a kto zostałby królem strzelców było nie istotne.

Jak prognozujesz występy “Rosołów” w IV lidze?
Hm… ciężko powiedzieć. Czwarta liga jest całkiem inna niż okręgowa, na pewno musimy się wzmocnić kilkoma zawodnikami i regularnie trenować, a sezon pokaże, co się wydarzy.

Nie będziesz tęsknił za okręgówką?
Będę tęsknił na pewno za ligą okręgową i drużynami w niej grającymi.Ale także za Waszym magazynem i stroną. Ha!

Rozmawiał Mateusz Wojnarowski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości