Na koniec zwycięstwo !

W ostatnim meczu Rundy Jesiennej (zaległym) Sokół Adamów pokonuje na wyjeździe Granicę Terespol i tym sposobem w tabeli awansują jedno oczko do góry . Sokół swoje strzelanie zaczął bardzo szybko bo już w 15 minucie po podaniu "Cinka" Jarek Bosek znalazł się oko w oko z bramkarzem i wpakował piłkę do bramki. Już 2 minuty później goście mogli prowadzić 2:0 ale podający przy poprzedniej akcji nie wykorzystał 100% sytuacji . Granica w pierwszej połowie miała swoje okazje które powinny zakończyć się golem, ale w kapitalnej formie był dzisiaj Norbert Osial, który bronił jak w transie . Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 . Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy swoją następną sytuację na podwyższenie wyniku miał Dzido ale piłka niestety po strzale uderzyła w słupek . W 70 minucie goście z Adamowa mieli rzut rożny po którym Sokół prowadził już 2:0 . Po dobrym dośrodkowaniu Sopyły Dzido strzela głową i mamy 2:0 . Jak to mówią do 3 razy sztuka. 3 minuty po zdobyciu bramki gospodarze rzucili się do ataku i złapali kontakt strzelając bramkę na 2:1 . W 83 minucie jeden z zawodników Granicy został faulowany w polu karnym przez J.Boska i sędzia pokazuje na wapno ! Gracz drużyny przeciwnej nie wykorzystuje karnego ! Strzał z 11 metra fenomenalnie broni Norbert Osial i ratuje Sokół przed remisem . Po tej niewykorzystanej sytuacji oglądaliśmy tzw. "Obronę Częstochowy" . Goście z Adamowa nie chcieli wypuścić 3 punktów z rąk i tego nie zrobili ! Komplet punktów wraca do Adamowa !