DERBY dla SOKOŁA !

Niedzielne spotkanie Sokoła z Orkanem zakończyło się wygraną gości .Mecz derbowy, jak zawsze, rządził się swoimi prawami i typowanie przed meczem faworyta było bardzo trudne. Pierwsza połowa wyraźnie przebiegła pod dyktando Sokoła. Rosoły swoje strzelanie zaczęli bardzo szybko bo już w 3 minucie Marcin Sopyła wpisał się na listę strzelców po ładnej i składnej akcji całego zespołu. Gospodarze byli trochę zdziwieni takim obrotem sprawy i grali bardzo chaotycznie . Nie potrafili skleić kilku dokładnych podań. Adamowianie wykorzystali słabą grę Orkana i po doskonałej kontrze zespołu Marcin Dzido podwyższa wynik spotkania . Druga bramka podcięła skrzydła gospodarzom . W drugiej części spotkania gospodarze poprawili trochę swoją grę i spotkanie trochę się wyrównało ale po kilkunastu minutach kapitalnym strzałem w okienko popisał się pozyskany z Hetmana Gołab Michał Łukasik. Po trzecim straconym golu Orkan grał bardziej zdecydowanie i nie miał nic do stracenia . W 70 minucie mecze gospodarze strzelili bramkę za sprawą I.Jodełki który wykorzystał błąd naszego obrońcy. Strzelony gol bardzo pobudził drużynę z Wojcieszkowa ale ich zamiary przytemperował Włodzimierz Wrzosek, który po stałym fragmencie gry strzela bramkę głową na 4:1. Gra Rosołów mogła się bardzo podobać. W poczynaniach naszych zawodników było widać dużo dokładności. Zawodnicy włożyli w ten mecz swoje nogi i płuca. Było widać walkę. Na trudnym terenie zdobywamy 3 bardzo cenne punkty !