Bezbramkowy remis .

W meczu 5 kolejki Klasy Okręgowej Sokół Adamów remisuje z beniaminkiem ligi 0:0. W tym meczu trener Nowicki nadal nie mógł skorzystać z usług Damiana Piszcza, Daniela Chruściela, Kamila Beczka którzy doznali kontuzji i nie wiadomo jak długa będzie ta przerwa . To nie koniec listy nieobecnych zawodników którzy z różnych przyczyn nie mogli być w tym meczu ale czas przejść do sedna. Spotkanie było dość wyrównane żaden z zespołów nie narzucił swojego stylu gry . Widać było że obie ekipy nie chciały się odkryć . Z perspektywy kibica śmiało można stwierdzić że mecz ten był nudny. Oba zespoły stworzyły bardzo mało sytuacji podbramkowych. Goście byli bliżej strzelenia bramki ale dobrze dysponowany był Norbert Osial który dzielnie wybronił dwie tzw"setki" . Sokół również miał swoje "setki" ale w nie najgorszej dyspozycji był bramkarzy gości który bronił strzały . Po raz kolejny "Rosoły" gubią punkty w głupi sposób . Nasza gra tez nie jest miła dla oka i zespół musi wziąć się w garść i zdobywać kolejne punkty. Już za tydzień Sokół na wyjeździe zagra z Granicą Terespol !

Powiązana galeria: