Sokół Adamów - Objawieniem Rundy Rewanżowej .

Dla gospodarzy będzie to pierwsze z dwóch ważnych spotkań. W następnej kolejce ekipa trenera Andrzeja Zarzyckiego zagra na wyjeździe z trzecim w klasyfikacji Huraganem Międzyrzec Podlaski. Tym samym, będzie mieć już za sobą starcia z czołową trójką bialskiej „okręgówki”. Do tej pory Sokół sprawdził już formę z prowadzącą Lutnią Piszczac, ulegając przed dwoma miesiącami nieznacznie 0:1. Drużyna zAdamowa jest prawdziwym objawieniem rundy rewanżowej. Zzespołu zajmującego jedno zostatnich miejsc wtabeli, wniecałe pół roku, przekształcił się wekipę będącą postrachem wlidze. Na osiem rozegranych spotkań, wygrał siedmiokrotnie. Ojcem sukcesu jest szkoleniowiec Andrzej Zarzycki, który pojawił się wklubie wprzerwie zimowej. Nowy trener dokonał ciekawych ruchów transferowych, sprowadzając m.in. napastnika Andrzeja Głowniaka, czy pomocnika Karola Borkowskiego. Obaj już spłacają dług wdzięczności trafiając wiele razy do bramki rywali. Ogrywając kolejnych przeciwników podopieczni trenera Zarzyckiego wspięli się szybo z13. na piąte miejsce wtabeli inie zamierzają na tym poprzestać. Już tylko „oczka” brakuje im do zrównania się dorobkiem zczwartą Granicą Terespol. Ipozycja tuż za podium jest jak najbardziej w zasięgu Sokoła. Rewelację wiosny zamierzają sprawdzić wniedzielę piłkarze ŁKS Łazy. Ekipa grającego szkoleniowca Pawła Sycha nie przegrała od trzech kolejek. ŁKS rozgromił Orła Czemierniki iGranicę (po 6:0) oraz wygrał na wyjeździe zDębem Dębowa Kłoda 4:3.Starcie wAdamowie zapowiada się na najbardziej interesujące wramach 22. kolejki spotkań. –Mimo tego, że jesteśmy gospodarzem, nie będziemy faworytem –twierdzi trener Zarzycki. –ŁKS to najlepsza zdrużyn wnaszej „okręgówce”. Znam piłkarzy tego zespołu, zniektórymi pracowałem jako trener. Mimo to będziemy chcieli podtrzymać zwycięską serię izainkasować kolejne punkty. Wszystko wskazuje na to, że do meczu przystąpimy wnajmocniejszym składzie. – Wiosną radzimy sobie nieźle i chcemy wygrać po raz kolejny. Na pewno nie przyjedziemy z zamiarem „murowania” własnej bramki. W obecnym sezonie planujemy strzelić sto goli –brakuje nam 19 trafień. Fajnie by było powiększyć dorobek o co najmniej cztery bramki –zapowiada trener ŁKS Paweł Sych.