Pierwszy sparing na plus .

Nasza drużyna 8 lutego rozegrała swój pierwszy sparing w tym okresie przygotowawczym . Naszym rywalem był Sęp Żelechów, którego pokonaliśmy 1:3 . Mecz ogólnie był bardzo wyrównany, żadna z drużyn nie przeważała przez całe spotkanie . Już w pierwszych minutach Sokół powinien mieć na swoim koncie przynajmniej jedną bramkę ale doborowych okazji nie potrafili wykorzystać nasi napastnicy. W późniejszych fazach spotkania podbramkowych okazji było sporo z jednej strony jak i z drugiej ale w lepszej dyspozycji byli nasi napastnicy, którzy wykorzystali kilka z tych okazji . Co tu dużo pisać ? Mecz można śmiało zaliczyć na plus . W końcu było widać walkę i zaangażowanie, nikt nie odpuszczał . Za tydzień prawdopodobnie zagramy mecz ze Zrywem Sobolew .