LKS Sokół Adamów na Fotelu Lidera !

Przed meczem większość kibiców obstawiało że Rosoły nie będą mieli problemów w pokonaniu drużyny z Janowa Podlaskiego . Statystyki ligowe oraz tabela pokazywała że to Sokół jest faworytem tego spotkania i nic złego nie powinno się wydarzyć gdyż Janowia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli a Rosoły uplasowali się na drugiej lokacie . Mecz nie należał do tych łatwych . Goście bardzo wysoko postawili poprzeczkę gospodarzom . Śmiało można stwierdzić że mecz dopiero  zaczął się gdy Sokół stracił bramkę . Marcin Sopyła w polu karnym pociągał jednego z zawodników Janowii za rękę który przewrócił się i sędzia wskazał na 11-stkę . Nasz prawy obrońca został ukarany bezpośrednio czerwoną kartką i Adamowianie kończyli ten mecz w 10-tkę. Chwilę po stracie pierwszego gola drużyna z Janowa Podlaskiego mogła podwyższyć wynik na 0:2 ale dobrą interwencją wykazał się Marcin Dzido. W przeciągu 5 minut od stracenia gola Sokół odrobił straty za sprawą Mateusza Barana który wykorzystał świetnie podanie od Jarosława Boska i pewnym strzałem w krótki róg pokonał goalkeepera Janowii .Od tej chwili spotkanie toczyło się w szybkim tempie ale wyraźną przewagę mieli goście gdyż Sokół grał bez jednego zawodnika . W 82 minucie przytomnym zagraniem popisał się Adrian Chmiel który prostopadle podawał do Karola Borkowskiego a ten dopadł do piłki i został sfaulowany w polu karnym. Sędzia nie zawahał się i  wskazał na wapno . Do rzutu karnego podszedł sam poszkodowany i pewnie wykonał 11-stkę . Oczywiście w trakcie spotkania było mnóstwo sytuacji na zdobycie kolejnych bramek albo swoje okazje marnowali Mateusz Baran, Karol Borkowski, Michał Łukasik, Andrzej Głowniak . Gospodarze wyszli z opresji i 3 punkty zostały w Adamowie. Sokół wykorzystał wpadkę Huraganu który zremisował swoje spotkanie i wskoczył na FOTEL LIDERA ! Za tydzień zapowiada się ciekawe spotkanie ! LKS SOKÓŁ ADAMÓW na wyjeździe zagra z HURGANEM Międzyrzec Podlaski ! Mecz na szczycie !

PONIŻEJ UDOSTĘPNIAMY SKRÓT Z MECZU Sokół 2:1 Janowia ! Miłego Oglądania !