Krótkie podsumowanie .

Niedzielny sparing z Łazami był czwartym meczem kontrolnym w tym okresie przygotowawczym . Podopieczni p.Andrzeja Zarzyckiego jak do tej pory nie przegrali żadnego spotkania towarzyskiego . Na 4 rozegrane mecze wygrali dwa starcia oraz 2 razy padł remis . W grze Rosołów już można dostrzec wiele pozytywnych aspektów. Zespół stara się grać dobrą piłkę, widać też zaangażowanie w drużynie i każdy z zawodników daje z siebie 100% czego brakowało nam jesienią . Mamy nadzieję że to wszystko przełoży się na mecze ligowe i nasza ekipa zacznie zdobywać punkty, które są nam teraz bardzo potrzebne, gdyż nie trzeba wspominać że walczymy w tej rundzie o utrzymanie . Do drużyny przybyło kilku nowych zawodników, którzy wnoszą do naszej gry sporą jakość . Mowa tu o Andrzeju Głowniaku ( Kujawiak Stanin), Karolu Borkowskim (Grom Kąkolewnica), Michale Łukasiku (Unia Krzywda) i Tomaszu Krukowie ( Dwernicki Stoczek Łukowski) . Na tym etapie ciężko jest nam stwierdzić ilu z nich zobaczymy w naszym zespole gdyż rozmowy z klubami oraz z samymi zawodnikami nadal trwają. Miejmy nadzieję że zobaczymy ich wszystkich w naszych barwach. Warto też dodać iż boiska Bielskiej Okręgówki są im bardzo dobrze znane. Cel na Rundę Wiosenną jest bardzo prosty : UTRZYMANIE w Lidze .