BLAMAŻ!!!

Upokarzającej klęski doznali zawodnicy Sokoła w dzisiejszym spotkaniu z Niwą Łomazy. Adamowianie ulegli na własnym boisku broniącym się przed spadkiem rywalom 1-6. Choć trudno to sobie wyobrazić do przerwy było 0-0. Cóż można o takim meczu napisać. Relacja wydaje się być zbędna. Na pewno Sokół był dziś zdziesiątkowany przez kartki, kontuzje i wyjazdy do pracy zawodników. Jednak w żaden sposób nie usprawiedliwia to tak koszmarnej postawy na boisku. Jesienią w Łomazach wygraliśmy 4-0, dziś sprawiliśmy Niwie prezent. Jako drużyna Sokół dziś nie funkcjonował. Trudno sobie przypomnieć kiedy kibice z Adamowa mogli oglądać swoich zawodników w tak słabej dyspozycji. Tak jak dziś grać po prostu nie można. Nie sztuka jednak pastwić się nad zawodnikami. Oni także mają świadomość z dzisiejszej klęski. Mamy nadzieję, że szybko się pozbierają i wyciągnąz niej konstruktywne wnioski. Rywalom gratulujemy i życzymy sukcesów w walce o utrzymanie.

KP