Wysoka porażka z Dobryniem !

Po niezłym meczu pucharowym z Orlętami Radzyń Podlaski, kibice Sokoła liczyli na zwycięstwo z 11 w tabeli przed tą kolejką LZS Dobryń. Niestety wydarzenia na boisku przebiegły zgoła inaczej. Sokół bardzo wysoko bo, aż 0-4 uległ rywalom spod Białej Podlaskiej. Dzisiejszą dyspozycję Adamowian może nieco tłumaczyć fakt, iż wyraźnie trudy środowego starcia czuli w nogach. Choć faktem jest, że rozmiary i styl porażki rzeczywiście mogą martwić. Sokół zawiódł na całej linii i głębsza analiza wydarzeń meczowych nie specjalnie ma w tym wypadku sens. Okazało się, że forma fizyczna naszego zespołu była (przynajmniej w dniu dzisiejszym…) na bardzo słabym poziomie. Szybko stracone 3 gole w pierwszych 30 minutach i stało się jasnym, że wiele dobrego Adamowian już w tym meczu nie czeka. Do tego dodać należy bramkę straconą w drugiej połowie i czerwoną kartkę Marcina Dzido. Niestety współpraca pomiędzy formacjami drużyny Sokoła praktycznie dziś nie istniała. Błędy w obronie, nieudolność w konstruowaniu akcji ofensywnych zadecydowały o porażce. Cóż można krótko powiedzieć, że takie mecze też się zdarzają. Najważniejszym jest aby z porażek wyciągać wnioski. Mamy nadzieję, że zdecydowanie lepszy Sokół zobaczymy 27 kwietnia w meczu z Victorią w Parczewie.