Piąte Miejsce na PÓŁMETKU !

PIĄTE MIEJSCE NA PÓŁMETKU SEZONU 2016/2017 !

W Rundzie Jesiennej udało nam się uzbierać 23 oczka . Jest to całkiem niezły dorobek ale na pewno było nas stać na więcej . Spośród 13 spotkań wygraliśmy ich aż a może tylko 7 ( Łomazy, Dobryń, Dębowa Kłoda, Orlęta, Jeleniec, Czemierniki, Stoczek Łukowski ) . Aż 4 razy musieliśmy uznawać wyższość naszych przeciwników ( Huragan, Grom, Kujawiak, Łazy) i w taki sposób "koło nosa" przeszło nam aż 12 punktów . Szkoda też 2 remisów ( Żabików, Wisznice) bo akurat w tych meczach byliśmy lepszym zespołem i zasługiwaliśmy na 3 oczka , ale niestety taka jest piłka i nie zawsze się wygrywa. W całej rundzie jesiennej zdobyliśmy 28 bramek . To niezły wynik ale nie najlepszy.. Martwi trochę fakt straconych bramek... Nasi bramkarze aż 26 razy wyjmowali piłkę z naszej bramki . Nad tym aspektem gry będziemy musieli popracować przez zimę by na wiosnę tych bramek tracić troszeczkę mniej . Ogólnie runda jak najbardziej na plus + . Do liderujących Łazów brakuje nam 8 punktów. Dużo..?? Mało..?? Wszystko okaże się wiosnąJak wiadomo mecz meczowi nie jest równy . Miejmy nadzieję że uda nam się zniwelować tę różnicę. Więcej informacji wkrótce !