Dwernicki Stoczek Łukowski - LKS Sokół Adamów

Mecz w Stoczku rozpoczął się o godzinie 16. Od samego początku był to mecz walki, gra toczyła się w środkowej strefie boiska, mało akcji podbramkowych, spora ilość fauli. Pierwszą część spotkanie nie za dobrze zaczęli gracze Sokoła co zaowocowało bramką dla gospodarzy. Bo dużym zamieszaniu pod bramką gości w 35 minucie sędzia podyktował rzut wolny w okolicach 23 m, którego na bramkę zamienił kapitan Dwernickiego Sebastian Kot. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie gracze z Adamowa pokazali odmienną grę, pełną zaangażowania i determinacji. Lepsza gra dała efekt w 60 minucie, Jarosław Bosek wyszedł sam na sam z bramkarzem i posłał futbolówkę do siatki. Niestety radość po strzelonej bramce przyćmiła kontuzja, której Jarek nabawił się tuż po strzale . Do końca spotkania Sokół napierał, starał się wyjść na prowadzenie jednak do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Skład Sokoła Adamów :

Rezerwowi :

18. Kamil Wesołowski (Rafał Gajownik)

9. Kamil Beczek (Junior Baijkila)

17. Marcin Sopyła (Rafał Alikowski)

3. Andrzej Araj (Jarosław Bosek)