ZMAGANIA LIGOWE CZAS ZACZĄĆ !

Już za tydzień w niedzielę (29 marzec) podopieczni p.Zarzyckiego rozpoczną ligową batalię . A mianowicie na inaugurację Rundy Wiosennej Sokół zagra na wyjeździe z Orkanem Wojcieszków. Cel na tą rundę jest prosty : Utrzymanie w lidze . "Rosoły" podczas okresu przygotowawczego rozegrali 5 sparingów (Żelechów, Sobolew, Gózd, Łazy, Gołąb) z czego wygrali 3 mecze ( Żelechów, Łazy, Gołąb) i zremisowali 2 spotkania ( Gózd, Sobolew) . Cieszy fakt iż nasza drużyna nie przegrała żadnego spotkania . P.Zarzycki wzmocnił drużynę 2 zawodnikami. Mowa tu o Karolu Borkowskim, który jak dotąd występował w barwach Gromu Kąkolewnica i Andrzeju Głowniaku, który przyszedł do nas z Kujawiaka Stanin . Do drużyny doszło też kilku graczy, którzy wraz z przygotowaniami do ligi wznowili treningi ( Łukasz Osial, Radosław Boruc, Maciek Baran). Oczywiście drużyna seniorska może liczyć także na zdolną młodzież, która już powoli puka do pierwszego składu .