Zapowiedź meczu Sokół Adamów - LZS Dobryń

W niedzielę 13 kwietnia o godz. 16 na stadionie w Adamowie Sokół zmierzy się w drugiej kolejce rundy wiosennej z drużyną LZS Dobryń. W ostatnich sezonach rywalizacja między obiema drużynami była bardzo wyrównana. W sezonie 2012/13 Sokół wygrał u siebie 3-2, by wiosną na wyjeździe ulec1-0. Rok wcześniej Sokół jesienią zremisował w Dobryniu 1-1, by wiosną przegrać u siebie 1-2. Identyczna sytuacja miała miejsce w sezonie 2010/11. W chwili obecnej to Adamowianie są wyżej w tabeli wydaje się, że powinni sprostać ligowemu rywalowi. Biorąc jednak pod uwagę historię meczów z LZS Dobryń należy się spodziewać zaciętego spotkania. Różnice punktowe pomiędzy drużynami są niewielkie i jedynie zwycięstwo da pewność pozostania w czubie ligowej tabeli.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do gorącego dopingu.

ADAMÓW 15. 04. 2014 r. godz. 16. STADION Ul. TARGOWA